07:54 24.02.2023

Посол США в ООН: 141 країна сказала Росії - виведи війська з України!

1 хв читати
Посол США в ООН: 141 країна сказала Росії - виведи війська з України!

Посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд (Linda Thomas-Greenfield) назвала голосування Генеральної асамблеї стосовно української резолюції "історичним": 141 країна сказала Росії: "Виведи війська з України!".

Так американський дипломат прокоментувала результати голосування, яке відбулося в четвер під час засідання Генасамблеї ООН. Проти резолюції проголосувало сім країн. "Як сказано в українській резолюції, ця 141 країна знову повторила чітку вимогу до Росії - виведи війська негайно, повністю та без жодних умов з української міжнародно визнаної території, відправ свої війська додому та поклади край цій війні", - заявила вона.

Томас-Грінфілд назвала це голосування "історичним". "Ви бачили, що через рік після російського незаконного, неспровокованого, повномасштабного вторгнення в Україну, країни світу показали, що ми стоїмо з Україною", - сказала американський посол.

Вона констатувала, що голосування "було чітким". "141 країна голосувала за те, щоб дотримуватися Хартії ООН. Тільки сім голосували проти цього. 141 країна голосувала за всеосяжний, справедливий і тривалий мир в Україні, 141 країна підтвердила, що такий мир має коренитися у фундаментальних принципах Хартії ООН щодо суверенітету, територіальної цілісності та права на самооборону. 141 країна, 141 країна знову підтвердила свою готовність впоратися із загрозами енергетиці, фінансам, довкіллю, продовольству та безпеці, ядерній безпеці, які російська війна вивільнила на світ", - додала посол США в ООН.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

Санкції країн G7 і ЄС проти РФ і КНДР за постачання зброї були скоординованими

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА