Головні новини України

У Запоріжжі на одне робоче місце претендують 13 осіб

10:06

У Запоріжжі з початку року кількість безробітних скоротилася.

Про це розповів директор Запорізького міського центру зайнятості Володимир Кравчук на нараді в мерії в середу.

За його словами, в березні на одне робоче місце претендують 13 осіб проти 17-ти на початку 2010 року.

За його словами, в січні-лютому 2010 року на обліку в центрах зайнятості Запоріжжя перебувало майже 11 тис. незайнятого населення, з яких 10,2 тис. мали статус безробітних. На виплату допомоги з безробіття з початку року витрачено 11 млн 339,5 тис. гривень. Протягом січня-лютого створено 1,3 тис. нових робочих місць.

Водночас, за січень-лютий фактично вивільнено 421 осіб. Протягом січня-лютого 2010 року до центрів зайнятості Запоріжжя звернулися понад 260 працівників, яких звільнили у зв'язку зі змінами в організації виробництва.

За інформацією міського центру зайнятості, у січні-квітні прогнозується звільнення 1,9 тис. працівників у зв'язку зі скороченням штатів, реорганізацією виробництва.

<<< назад

11.03.2010

Новини партнерів