19:39
Новопризначений міністр оборони Михайло Єжель заявляє, що в найближчі п'ять років у Збройних силах України формою одягу буде комбінезон.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони в четвер.
"На найближчі п’ять років у Збройних силах України формою одягу буде комбінезон. Ми будемо робити все можливе, щоби підняти Збройні сили до гідного рівня", - заявив М.Єжель під час його представлення керівному складу Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України.
Новообраний міністр оборони подякував президенту за надану йому довіру.
"Я особисто, члени колегії Міністерства оборони України, весь особовий склад Збройних сил України усвідомлюємо, які сьогодні складні та важливі завдання стоять перед нами ", - наголосив М.Єжель.
Крім того, він повідомив, що ті завдання, які сьогодні визначив та поставив президент України, будуть виконані.
<<< назад11.03.2010
20:36
10.02.2012 ЄС призупинив допомогу Україні за деякими програмами - Тейшейра20:36
10.02.2012 Онищенко призупинив виконання домовленостей з Мінагропродом України з "сирної проблеми"19:52
10.02.2012 Квитки на Євро-2012 дозволять безоплатно їздити в транспорті протягом 36 годин – у день матчу та до полудня наступного дня19:35
10.02.2012 Доній пропонує обрати головою Комітету ВР з питань свободи слова колегу, екс-генпродюсера "5 каналу" Стеця19:07
10.02.2012 Мін'юст відмовився від повноважень висувати кандидатури арбітражних керуючих через корупцію та нерівність