13:23
Першого вересня пролунав перший дзвоник для 700 засуджених, що відбувають покарання у виправних закладах Запорізької області.
При місцевих колоніях нині працюють десять вечірніх шкіл, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в управлінні Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Запорізькій області.
"Підвищувати освітній рівень "контингенту" в нинішньому навчальному році будуть 70 вчителів. Після закінчення школи учні отримають документ про освіту і можливість вступити до ПТУ, що працюють при колоніях", - розповів психолог управління Юрій Мулик.
Водночас він зазначив, що є "прецеденти вступу запорізьких ув’язнених до вищих навчальних закладів". "Так, три вихованки Мелітопольської жіночої колонії вступили до українських вишів. Минулого навчального року понад десятеро засуджених, що відбувають покарання в запорізьких колоніях, успішно взяли участь у незалежному тестуванні", – повідомив Ю.Мулик.
Перший урок у школах запорізьких колоній був присвячений державній символіці України та історії незалежності країни.
<<< назад01.09.2010
18:51
10.02.2012 Кір в Україні поступово зменшує оберти - дані МОЗ18:34
10.02.2012 Депутат Забзалюк просить генпрокурора розібратися в історії з підкупом народних обранців18:10
10.02.2012 Призначення главою Міноборони Саламатіна свідчить про дефіцит кадрів - політолог17:45
10.02.2012 Пенітенціарна служба готова до співпраці з іноземними медиками у рамках проведення обстеження Тимошенко17:25
10.02.2012 Кияни можуть залишитися без міської електрички через бездіяльність "Київпастрансу" - ПЗЗ